Една от звездите на Ботев Тодор Неделев си пожела добър резултат срещу тима на Щутгарт в третия предварителен кръг на Лига Европа. 
"Нека първо да спечелим в първенството в неделя и после ще мислим за Щутгарт. Дано вземем аванс срещу Щутгарт", заяви младата надежда на "канарчетата".

"Президентът и собственикът дойдоха в съблекалнята и празнувахме. Много съм щастлив. Не целя да ставам голмайстор. Не важното аз да вкарвам, важното е отборът да печели", каза още Неделев.