Йордан Господинов: Важното е, че не загубихме

8591
30

Героят за Локомотив Йордан Господинов остана доволен от точката в градското дерби срещу Ботев, завършило 0:0.

"22 на терена трябва да са благословени, че имат възможността и щастието да играят в такъв двубой. Важното е, че не загубихме. Освен нашите фенове, които даваха всичко от себе си, искам да поздравя и феновете на Ботев. Поздравявам ги за атмосферата", заяви Господинов след края на срещата.


Още по темата: Ботев Пд - Локо Пд (08.05.13)
Всички новини по темата: (44)

Виж коментарите (30)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!