Трима футболисти на Локо тренираха на облекчен режим
Трима футболисти на Локомотив (Пд) тренираха мчера на облекчен режим заради различни оплаквания от травми. Заниманието се проведе на изкуствения терен на Лаута и бе изгледано от около 200 привърженици на отбора.
Защитникът Христо Стамов и нападателят Серафим Михайлов тичаха извън основната група и след като навъртяха планувания километраж, продължиха във фитнес залата на стадиона. Там от самото начало на тренировката се подготвяше и бразилецът Диего Фераресо.
Всички останали футболисти взеха участие в тактическите упражнения под ръководството на треньорския щаб на отбора.
Днес тренировката на Локомотив (Пд) ще е от 18,00 часа.