Над 1 милион са гледали мача на Ботев

5588
21

Над 1 милион души са изгледали двубоя между Ботев Пд и Левски. Успехът на канарчетата с 2:0 е бил наблюдаван от 1 081 000 души по телевизията.

Срещата бе предавана пряко no TV7, която взе правата на А група през зимата. 17 хиляди запалянковци пък проследиха битката между жълто-черните и сините на стадион "Христо Ботев". Празничната атмосфера обаче бе помрачена от инцидентите по трибуните.


Още по темата: Ботев Пд - Левски (10.03.2013)
Всички новини по темата: (53)

Виж коментарите (21)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!