Кметът се заема лично със стадион "Пловдив"
"Лично ще внеса на общинска сесия предложение да си поискаме стадион "Пловдив от държавата", каза днес кметът на града Славчо Атанасов. Преди близо месец той внесе в комисиите на общинския съвет предложението Пловдив да иска стадиона от МРРБ, от правната комисия обаче му го върнаха с мотива, че има акт за общинска собственост. "Явно има хора, които не желаят да си искаме стадиона", коментира кметът.