Локо безмилостен в последната си контрола, Петър Денчев с дебют
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:52 / 22.02.2013Коментари (73)15215
Отборът на Локомотив Пловдив победи с 6:0 Евроколеж в последната си контрола за зимния подготвителен период. Дебют за "черно-белите" направи вратаря Петър Денчев, който се появи в игра четвърт час преди края.

Завръщане след контузии направиха Тодор Тимонов и Кирил Котев. Първият се появи в игра в 76-ата минута, а Котев изигра цяло второ полувреме.

"Смърфовете" не срещнаха никаква съпротива от страна на своя опонент и още до почивката си осигуриха комфортна преднина от три гола чрез Георги Стефанов, който се разписа на два пъти и Диего.

През втората част "черно-белите" вкараха нови три гола. Първо капитанът Христо Златински покачи на 4:0, а след това дойде ред и на юношите Христо Стамов и Запрян Запрянов.

Стефан Генов ще даде почивка на футболистите през уикенда и ще ги събере на първо занимание на Лаута в понеделник.

Локо Пд - Евроколеж 6:0