Кокала тръгна с 19 футболисти за София

11493
40

Старши треньорът на Локомотив (Пд) Емил Велев определи група от 19 футболисти за първия шампионатен двубой срещу Локо (Сф). Мачът е утре от 18,00 часа на стадион "Славия", а черно-белите заминаха за столицата днес по обед.

В последния момент един от избраниците на Велев ще отпадне от тимовия лист, който ще е с 18 играчи.

Последната тренировка на смърфовете е днес следобед на Овча купел.

Ето и пълната група от 19 футболисти за мача с Локо (Сф):

Стефано Кунчев, Йордан Господинов, Кирил Котев, Мартин Кавдански, Валери Георгиев, Костадин Марков, Павел Ковачев, Христо Стамов, Даниел Георгиев, Христо Златински, Тодор Тимонов, Станислав Маламов, Илиян Йорданов, Христо Спасов, Георги Стефанов, Рангел Абушев, Марин Петров, Николай Станков и Диего Фераресо.


Още по темата: Локомотив Сф - Локомотив Пд (01.08.12)
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (40)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!