виж статистика

още снимки на Станислав Маламов

Новини свързани с Станислав Маламов
17:01 ч.
Отборът на Марица (Пловдив) се засили уверено към аматьорския футбол. Жълто-сините записаха пета поредна загуба във Втора лига и утежниха още по... цялата новина

20:38 ч., 06.04.2024 г.
Отборът на Марица продължи да затъва във Втора лига, след като регистрира четвърта поредна загуба. Пловдивчани отстъпиха на Дунав с 1:2 в двубой... цялата новина

15:56 ч., 22.03.2024 г.
Ботев постигна много трудна победа с 1:0 над Марица в контролна среща, играна на стадион “Христо Ботев".

Хидайет Ханкич се завърна на... цялата новина

18:47 ч., 02.03.2024 г.
Отборът на Марица (Пловдив) най-после прекъсна неприятната серия от три поредни загуби. Жълто-сините победиха последния в класирането Бдин (Види... цялата новина

12:08 ч., 25.02.2024 г.
Отборът на Марица (Пловдив) допусна трета поредна загуба в първенството на Втора лига. Жълто-сините отстъпиха на Черноморец с 0:1 в двубой от 22... цялата новина

16:16 ч., 06.02.2024 г.
Локомотив Пловдив изигра слаб мач и записа втора поредна загуба в контролните срещи през зимната пауза, предаде репортер на Plovdiv24.bg... цялата новина

13:55 ч., 31.01.2024 г.
Марица завърши наравно 0:0 в контрола срещу елитния Берое. Приятелската среща се игра в сряда по обяд на помощния терен на стадион “Берое" в Ста... цялата новина

15:42 ч., 27.01.2024 г.
Марица (Пловдив) загуби с 1:2 от Хебър в контролна среща, която се игра на помощното игрище на стадион “Георги Бенковски" в Пазарджик. Двубоят с... цялата новина

15:57 ч., 13.01.2024 г.
Марица постигна победа в първата си контрола. “Жълто-сините" надиграха третодивизионния Саяна с 2:0 на стадиона в Хасково. Спарингът пропуснаха ... цялата новина

19:16 ч., 30.12.2023 г.
Веселин Марчев е "Футболист на годината“ на "Марица“ за 2023 година. Той бе избран за победител в ежегодното допитване, в което взимат участие в... цялата новина

09:54 ч., 29.12.2023 г.
Димитър Аврамов е абсолютен рекордьор по изиграни минути през този полусезон. Той е играл от първата до последната минута на всеки един мач на "... цялата новина

10:43 ч., 13.12.2023 г.
Веселин Марчев е реализатор №1 на Марица (Пловдив) след мачовете от есенния полусезон.

Бившият нападател на Локомотив (Пловдив) е вка... цялата новина

16:20 ч., 10.12.2023 г.
Отборът на Марица (Пловдив) завърши със загуба 2023 година. Това стана факт, след като жълто-сините отстъпиха на Спортист с 0:1 на стадиона в Св... цялата новина

11:23 ч., 26.11.2023 г.
Отборът на Марица (Пловдив) застрашително тръгна към зоната на изпадащите от Втора лига. Жълто-сините загубиха гостуването си на Спартак (Плевен... цялата новина

16:28 ч., 07.11.2023 г.
Марица (Пловдив) постигна много важна победа. В среща от 16-ия кръг на Втора лига пловдивчани се наложиха с 1:0 над Литекс (Ловеч).