Ботев Пловдив ще се вози с нов модерен автобус през новия сезон.
Возилото е марка "Скания". В близките дни предстои барндирането на автобуса, който вече е боядисан в "жълто-черно".
Старото возило ще бъде предоставено на ДЮШ.
"Канарчетата" с нов автобус за новия сезон
© Plovdiv24.bg