Ботев Пловдив ще се вози с нов модерен автобус през новия сезон. 
Возилото е марка "Скания". В близките дни предстои барндирането на автобуса, който вече е боядисан в "жълто-черно". 
Старото возило ще бъде предоставено на ДЮШ.