"Жълто-черните" с дежурно наказание

2460
1

Отборът на Ботев Пловдив получи дежурното си наказание от Дисциплинарната комисия към БФС за хвърлени предмети по терена за мача с Несебър. "Канарчетата" получиха санкция от 500 лв.

ПО ДОКЛАД
За хвърлени предмети на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. А -предложение 1 - ДК наказва ПФК" Ботев" Пд с имуществена санкция в размер на 500 лева.


Още по темата: Ботев Пд - Сливен
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!