По случай 100-годишнината от основаването на най-стария футболен клуб в България, Сдружение ПФК Ботев - Пловдив организира турнир по футбол за деца, родени през 2001 и 2002 години, съобщава сайтът на "жтлто-черните"
Турнирът ще се проведе на стадион "Пловдив" на 19.05.2012 г.
Всеки отбор ще бъде съставен от шест състезатели и четири резерви.
На отборите ще бъде предоставена екипировка, с която ще играят в срещите по футбол.
Организаторите са подготвили отборни и индивидуални отличия, както и предметни награди.
Заявки ще се приемат до 16.05.2012 г. вкл.
За допълнителна информация: Николай Киров - Директор Детско-юношеска школа на ПФК Ботев - Пловдив, тел: 0897 077 642.












ZERO
на 02.05.2012 г.
Страхотна идея малките деца да могат да играят футбол още от малки.Ще заобичат спорта и да не започват със цигарите и алкохола още от малки. И дано скоро да са бъдещето на футбола. Дай боже някои ден да са във националния отбор.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!