Треньорът на Локомотив, Драган Канатларовски, заяви на днешния брифинг, че е изключително доволен от завръщането на Христо Златински и Базил дьо Карвальо в групата на "черно белите", предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Много съм щастлив, че Христо и Базил са здрави и се връщат в отбора. В последния момент ще реша дали ще са титуляри или ще останат на резервната скамейка", заяви Канатларовски.
Той също така добави: "Ще бъде голяма загуба, че ще играем без публика. Все пак футбола е за феновете".
Златински и Карвальо се завръщат за Локо срещу Левски
© Plovdiv24.bg
Драган Канатларовски
Христо Златински
Базил дьо Карвальо