Спартак стартира със загуба във "В" група, пада в Пловдив от Асеновец
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:05 / 22.08.2011Коментари (1)2902
Голът на Христо Стаев (вдясно) не бе достатъчен за "гладиаторите" да стартират с победа у дома във "В" група.
Спартак стартира със загуба в Югоизточната "В" група, падайки с 1:2 от Асеновец насред Пловдив.

Срещата, която се игра на стадион "Тодор Диев" започна отлично за "гладиаторите" повеждайки още в 12-ата минута с гол на Христо Стаев. След гола домакините се отпуснаха и позволиха на Асеновец да диктуват темпото на игра и логично показваното на терена от гостите се стигна до изравняване. Преминалият през школата на ЦСКА юноша на Асеновец Борислав Хаджиев изравни в 27-ата минута. До края на полевремето гостите достигнаха до пълен обрат. В 41-ата минута бързоногото крило на Асеновец Дениз Шакир отбеляза хубав победен гол след чудесен извеждаш пас на Шабан Османов.

Спартак С 94 - Асеновец-2005 1:2
Голмайстори: 1:0 Стаев (14-а мин.), 1:1 Хаджиев (27-а мин.), 1:2 Д. Шакир (41-а мин.)