Фенове на Ботев атакуваха новия клуб на Зингаревич, последва бърза реакция
Както вече стана ясно, Антон Зингаревич влезе в управлението на нов клуб - ФК Алашкерт.
Настоящият президент на "канарчетата" стана съсобственик на арменския клуб, като получи 50% от отбора.
Фенове на Ботев (Пловдив) се активизираха и веднага започнаха да пишат коментари в официалния фейсбук профил на ФК Алашкерт.
"Зингаревич ни унищожи, както го стори с Рединг и Фремад. Този човек е престъпник, той ще фалира клуба и ще иска милиони за продажба.", гласяха част от коментарите.
Администраторите на социалните медии на ФК Алашкерт взеха спешни мерки и наложиха лимит относно хората, които могат да коментират постовете на отбора.