Димитър Илиев: Черно-бели братя и сестри, ние сме Локомотив! Ние сме Пловдив!

4498
3

Капитанът, лидер и легенда на Локомотив Пловдив Димитър Илиев направи важно видео обръщение към "черно-белите братя и сестри".

Както вече информирахме читателите си, Футболист №1 на България за 2019 и 2020 година е един от почетните членове на фондацията "100 години Локомотив Пловдив", която организира вековния юбилей на футболния клуб.

"Черно-бели братя и сестри, вековният юбилей на Локомотив предстои след по-малко от година и половина. Това е събитие, което изисква пълна мобилизация от всички - така, както сме го доказвали многократно през годините. Нуждаем се от помощта на всеки един от вас! Защото Съединението прави силата. Защото ние сме Локомотив! Ние сме Пловдив!", гласи част от обръщението на Димитър Илиев.  

Желаещите могат да подкрепят Фондация "100 години Локомотив Пловдив", като направят своето дарение на следната сметка:

Фондация “100 години Локомотив Пловдив"

IBAN: BG26UBBS80021069112450

Основание: Дарение

Гледайте в прикаченото видео цялото обръщение на Димитър Илиев към локомотивците!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Локомотив Пловдив отбелязва вековен юбилей
Всички новини по темата: (55)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).