Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов направи коментар след успеха над Миньор (Перник) за Купата на България.
Попето използва профила си в социалните мрежи, за да отправи благодарности:
Заедно! Браво на младите момчета за старанието. Браво на отбора на Миньор за мъжката игра. Благодаря на нашите привърженици за подкрепата.












Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!