Локомотив Пловдив ще играе срещу норвежкия тим Стромсгодсет в петък, научи Гонг. По предварителния план "смърфовете" трябваше да срещнат румънския Тимишоара, но в крайна сметка ще се изправят срещу скандинавците.

Норвежците се подготвят за новия сезон в първенството, а през миналия са завършили на седмо място с 43 точки.

Мачът ще се играе в петък от 17 часа българско време на "Марбея футбол център".

Източник: Gong.bg