Феновете на Спартак Варна от най-голямата фенска група "Трибуна Соколъ" публикуваха изявление за Александър Томаш.
Във вчерашния ден феновете на "соколите" нарекоха треньора си "легенда", но след неговото преминаване в ЦСКА положението се промени на 180 градуса.
Ето какво гласи последното изявление на "сините" привърженици:
Вярвахме и заехме позиция – бяхме длъжни да го направим, дори с риск да попаднем в ситуация като тази. Томаш очевидно няма никаква чест, достойнство или морал, а най-вече му липсва и кураж.
Обръщаме се към единствените и истински важни – вас, феновете на Спартак Варна! Знаем, че сме минали през всичко, преминахме през ада, за да съществуваме... и ще се справим и с това. Подгответе се за следващото домакинство – всички заедно, рамо до рамо на стадиона, в лошо и в още по-лошо, докато не дойде доброто!
С уважение към всички спартаклии,
"Трибуна Соколъ"












valen
на 28.08.2024 г.
Дишал е въздуха в Столипиново, Сукал е мляко от циганка. Какъв да е? Негодник разбира се!
baionzi
на 28.08.2024 г.
Прави са хората. Който е минал през Локуту все такъв е станал.
ПловдивКапана
на 28.08.2024 г.
Да. Томаш е футболен мишок. 100% проституция.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!