Марица с втора поредна победа във финалите при младшата възраст

2288

Волейболистките на Марица (Пловдив) записаха втора поредна победа във финалите на Държавното първенство по волейбол до 18 години. Двубоите се играят в зала "Панайот Пондалов" в София.

Пловдивчанки се справиха с ЦСКА (София) с 3:1 (25:23, 25:21, 13:25, 25:19) гейма. Вчера жълто-сините победиха домакините от Славия (София) с 3:0 гейма.

Така почти сигурно Марица си осигури участие във финалната четворка, за която се класират първите два отбора от двете предварителни групи.

Утре (17 май) от 12:00 часа е последният трети мач на маричанки от груповата фаза, в който те ще се изправят срещу тима на Левски (София).


Още по темата: ДЮШ на ВК Марица
Всички новини по темата: (187)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).