Изненада! Спартак Пловдив напусна първенството при U19

4946

Отборът на Спартак (Пловдив) напусна първенството в зоналната юношеска група U19. Това потвърдиха от Зоналния съвет на БФС - Пловдив.

От футболната централа уточниха, че на съперниците на "гладиаторите" през пролетния полусезон ще бъдат присъдени служебни победи.

Другата промяна в тази юношеска група е при отбора на Марица (Пловдив). Жълто-сините ще играят домакинските си двубои от пролетния дял на стадиона в село Маноле.

От ръководството на Спартак (Пловдив) все още не са обявили официално каква е причината юношеският тим до 19 години да прекрати участието си в зоналното първенство.


Още по темата: ДЮШ на ПФК Спартак
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!