Новият нападател на Ботев (Пловдив) - Георги Николов, направи първото си изявление като футболист на "жълто-черните".

21-годишният голаджия написа специален пост в социалните мрежи:

За мен е чест, че ще бъда част от семейството на БОТЕВ ПЛОВДИВ.

Ще браня с гордост емблемата! Благодаря на всички за топлото посрещане!