Спортният директор на Ботев (Пловдив) Артур Платек сподели мнението си за новия нападател на "канарчетата".

"Жълто-черните" привлякоха в редиците си голаджията Георги Николов от Хебър (Пазарджик).

Ето какво заяви шефът на пловдивчани:

"Георги Николов е млад играч, чието представяне в Хебър (Пазарджик) и в националния отбор на България до 21 г. ни заинтересува. Млад, агресивен тип нападател, който знае как да завършва атаките на отбора."

"Много се радвам, че този млад български играч идва в Ботев. Мисля, че това е правилното място, където той ще направи следващата стъпка в кариерата си, ще донесе радост на нашите фенове и ще развие уменията си. Георги, добре дошъл в "жълто-черното“ семейство!"