Отборът на Крумовград проведе тежка тренировка в сутрешните часове на днешния ден.

“Жълто-сините" бяха подложени на сериозни физически натоварвания от кондиционния треньор Петър Пеев.

Момчетата на Станислав Генчев ще имат и втора тренировка днес, която ще бъде с по-лека интензивност и ще бъде с топка.

От Крумовград разпространиха снимки от сутрешната тренировка. На една от тях миналите през Ботев (Пловдив) Димитър Тонев и Александър Колев позираха след тежките натоварвания.