Бонев: Доволен съм от победата и играта в тази жега

5348
10

"Искам да изразя възхищението си от футболистите и на двата отбора. Въпреки небивалата жега и задух те положиха максимални усилия за победа. Доволен съм, че успехът се усмихна на нас. Ние играхме много по-разнообразно в нападение. Предвид тежките условия за игра съм склонен да простя всички грешки. Ще отбележа, че има голяма разлика между отбора на Сливен сега и миналата година. Тук са събрани много добри футболисти, сърцати момчета", заяви след победата над Сливен треньорът на "черно-белите" Христо Бонев.

Източник: в. "7дни спорт"


Още по темата: Сливен - Локомотив Пловдив
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!