Отлично настроение цари в лагера на Ботев (Пловдив) след равенството с Лудогорец.

Това личи от публикуваните снимки в профила на "канарчетата" в Instagram.

"Жълто-черните" изиграха много силен мач в Разград и доброто настроение от срещата е пренесено в тренировките на тима.

В петък Ботев приема ЦСКА-София в търсене на нов добър резултат в четвърти пореден мач.