Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след шестия кръг в efbet Лига и Втора лига.
От елитните тимове най-голяма е глобата на Локомотив (Пловдив). "Черно-белите“ ще трябва да платят общо 3300 лева за нерегламентирано използване на факли, за хвърлени предмети и за обидни скандирания.
Ето и конкретните наказания за отбора:
За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.
За хвърлени предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2023-2024/, ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.
За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2023/2024/ – ДК наказва ПФК "Локомотив" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 2000 лева.












bai-tozi
на 23.08.2023 г.
Малко им е,от цигани кво да очакваш, трябва поне 10 бона да ги одрусат .
локомотив пд
на 23.08.2023 г.
Говеда това е бфс.Уефа наказва Левски ,но бфс -говеда мълчи.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!