Дисциплинарната комисия към БФС обяви наказанията след 4-ия кръг на efbet Лига.

Най-сериозна глоба отнесе Ботев Пловдив – общо 5300 лева за нерегламентирано използване на факли и димки, за хвърлени предмети и за обидни и нецензурни скандирания.

За обидни скандирания Левски и ЦСКА 1948 бяха глобени с по 2000 хиляди лева.