Фенклубът на Локомотив Пловдив изполва официалната си страница във Фейсбук, за да отправи специална покана към двамата основни акционери Адам Сотков и Христо Крушарски, както и към всички директори в клуба.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "черно-белите" привърженици:

ДО

АДАМ СОТКОВ

ХРИСТО КРУШАРСКИ

РУМЕН РУЙЧЕВ

ПАВЕЛ КОЛЕВ

ТАСКО ТАСКОВ

Уважаеми господа, 

Отправяме покана за среща в четвъртък, 10 август 2023г. от 18:30 часа на ст. "Локомотив“ за обсъждане на странните събития, насочени към привърженици на отбора.

Очакваме присъствието ви да спомогне за разобличаването на "доброжелателите“ и предотвратяване на събития от подобен характер. 

КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ