Ботев (Пловдив) стартира благотворителен търг в помощ на малката Иви, която се бори с коварна болест. "Жълто-черните" пускат на търг уникален артикул - фланелката на Мартин Секулич от дербито с Локомотив, завършило 1:1 на "Лаута".

Тя е подписана от самия нападател, който вкара от дузпа единствения гол за своя отбор, а освен това бе избран и за Играч на мача.

Всички средства от търга ще бъдат дарени в помощ на малката Иви. За да се включат в търга, желаещите трябва да оставят като коментар сумата, която са готови да дадат за екипа. Наддаването става в официалната Фейсбук страница на ПФК Ботев, а началната сума е 100 лева.

Краят на търга е на 19.07 в 19:12 часа, уточниха от ПФК Ботев.