Клуб на привържениците на Ботев Пловдив направи пълен отчет на кампанията за набиране на средства за хореография в приятелския мач срещу гръцкия Арис (Солун). Както вече информирахме, двубоят на стадион "Христо Ботев" бе в памет на Тоско Бозаджийски и завърши 1:0 за "канарите".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на КПБП:

Кампанията за събиране на средства за хореографията в памет на Тоско Бозаджийски на мача с Арис приключи, като общата събрана сума е 2553,06 лв.

По банков път събраната сума е 1119,56лв, като списъкът с дарителите е следния:

Васил Найденов 30лв

Никола Стоилов 20лв

Здравко Церов 10лв

Стефан Стефанов 50лв

Цветан Чуканов 10лв

Габриел Делибалтов 100лв

Ангел Каракашев 111лв

Христо Симитчиев 20лв

Велко Райчев 19,12лв

Ангел Примов 19,12лв

Николай Щерев 50 лв

Стоян Димов 50лв

Благовест Каракашев 100лв

Димитър Данчев 200лв

Антон Джерепов 100лв

Любен Любенов 19,12лв

Александър Михайлов 20лв

Канари София 191,20лв

През пейпал събраните средства са 233 лв, а дарителите са:

Мариан Мацов 45 лв

Никола Чинков 78лв

Камен Комитов 40лв

Стефан Мандаджиев 70лв

От касите по време на мача с Арда бяха събрани 660лв, а от кутията във фен магазина на Колежа - 540,50лв.

Разходите за хореографията са общо 4987лв, от които:

- 2850 лв за знамето с лика на Тоско

- 2010 лв за пиротехника

- 127 лв за тапети, бои и др.

Благодарим на всички, които подкрепиха финансово кампанията и на онези, които помогнаха физически за осъществяването на хореографията в памет на Тоско!

Само Ботев!