Фенклубът на Локомотив Пловдив изказа благодарност към един от основните футболисти на представителния отбор. Става въпрос за Петър Витанов, а поводът за тази реакция е юбилейният мач №100, който халфът изигра вчера за черно-белите. Той влезе на смяна при загубата с 0:3 от Левски на "Лаута".
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на фенклуба на Локомотив:
100 мача за Петър Витанов с екипа на Локомотив!
Със своята борбеност и себераздаване, във всеки един от тях, той заслужено се превърна в любимец на феновете.
Благодарим ти, Пепи, че всеки мач носиш с гордост емблемата на любимия ни клуб!