Пет победи от 5 мача за децата на Локомотив Пловдив

10:05 / 17.05.2023
1115
Резултати от изиграните срещи с участието на отбори от детско-юношеската школа на Локомотив Пловдив:

Локомотив Пловдив 2010 - Берое 5:1

Голмайстори: Лилковски с два гола, Челибашки, Шехов, Аршинков

Локомотив Пловдив 2011 - Орлета 7:0

Голмайстори: Алекс Цинигаров с два гола, Георги Георгиев с два гола, Милен Шкортов, Теодор Русенов и автогол на футболист от Орлета

Локомотив Пловдив 2012 - Тракия 4:2

Локомотив Пловдив 2011 - Чавдар 2:1

Момчетата от Чавдар поведоха с 0:1 от пряк свободен удар и така завърши първото полувреме. През второто полувреме с два гола на Алекс Цинигаров момчетата на треньора Недко Каблешков стигнаха до победата.

Локомотив Пловдив 2014 - ФК Беломорец Асеновград 9:0

Голмайстори: Константин Димитров (1, 41), Даниел Болен (2), Стилиан Станев (3, 12), Антон Червенков (6), Адриан Филипов (18, 21, 36).

"Цветовете на Пловдив браним ние", написаха по този повод привържениците на Локомотив от групата "The Magic of Plovdiv".