Талисманът на Локомотив Пловдив се завръща за двубоя срещу Левски! Смърфът отново ще е на стадиона и ще радва малки и големи по трибуните, а освен това е подготвил и много изненади, съобщиха от "Лаута".
Двубоят от последния кръг на редовния сезон е в понеделник (8 май) от 17:45 часа на стадион "Локомотив".
Ето какво още допълниха от "черно-белия" клуб:
Ще бъде организирана специална томбола за "черно-белите" привърженици, присъстващи на мача с Левски. Наградите са:
- Нощувка в Арте Spa&Park Hotel Велинград за цялото семейство (двама възрастни с две деца)
- Детски велосипед
- Кулинарни изкушения от "ЕЛКО МЕС"
Наградите ще бъдат връчени лично от талисмана на отбора!
Напомняме, че деца до 10 г. (навършени) ще влизат безплатно на "Бесика", но трябва да са с придружител.
При представяне на удостоверяващ документ, ученици между 11г. и 19г. ще влизат с билет от 10лв.
Децата на "черно-бял" Пловдив са най-важни за нас и винаги са добре дошли на "Лаута"! Ще се видим в понеделник от 17:45ч. за мача с Левски!
САМО ЛОКО!