Томаш: Футболът се играе със сърце и душа, трябва да се забавляваме на терена
Автор: Стойчо Генов 22:23 / 28.04.2023Коментари (4)3786
Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш за пореден път изрази мнение, че футболът се играе със сърце и душа. Специалистът направи това след края на мача срещу Спартак (Варна), който неговият тим спечели с 3:1.

Ето какво каза Томаш на "Лаута":

Влязохме по най-добрия начин в мача и отбелязахме ранен гол. Създадохме и още ситуации. В тези първи 30-ина минути това бе отборът, който аз искам да виждам. Но в пореден мач се случва необяснимото за мен - неувереност или липса на концентрация ... Видя се, че лампичката светна още 10 минути преди почивката.

През второто полувреме отбелязахме от статично положение, но не ми хареса това, че Спартак създадоха доста ситуации пред нашата врата.

Спадът се получи, защото губихме всяко едно единоборство. Мислихме, че като си подадем 2-3 пъти топката ще се получи. Но футболът се играе със сърце и душа.

Оттук нататък всеки мач е финал. Поставили сме си цел, футболистите знаят какво преследваме, но по-важното е да се забавляваме на терена.