Халфът на ЦСКА 1948 Парвиз Умарбаев си спомни за престоя си в Локомотив Пловдив, където изкара 6 сезона. Таджикският Меси говори пред журналисти на пресконференция заедно с наставника на "червените" Тодор Янчев. ЦСКА 1948 приема Локомотив Пловдив в събота от 19,30 часа на стадиона в Бистрица.
"Тренирахме много добре през седмицата. Готови сме за мача и се надявам да покажем добра игра и да спечелим. Изкарах в Локомотив Пловдив шест прекрасни години, но вече съм част от ЦСКА и продължавам да давам всичко от себе си. На "Лаута" бях най-близък с Бирсент Карагарен, но с него и сега сме съотборници. Все още държа връзка с двама-трима от Локомотив", заяви Умарбаев по време на брифинга.
Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че от славния отбор на Локомотив, който спечели 3 купи и сребърни медали в рамките на 3 години, в момента са останали капитанът Димитър Илиев, вратарят Илко Пиргов и защитниците Йосип Томашевич и Милош Петрович.












локомотив пд
на 21.04.2023 г.
Таджик завинаги един от нас.Успех дори в пряк конкурент ,но това е футбола .
Локo Пловдив 1926
на 21.04.2023 г.
Голям смях ми докарва това "таджикския Меси"... Скоро четох, че на Меси му викат "аржентинския Умарбаев", а на Жиру - "френския Митко-депресията"...
Локомотив Пловдивския Любимец
на 21.04.2023 г.
Успех на Локо,време е да покажем зъби и да бием!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!