Фенклубът на Локомотив Пловдив използва официалната си страница, за да поздрави "черно-белите" привърженици за Великден.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "Лаута":

Честит Великден, скъпи локомотивци!

Отправяме към всички Вас най-искрени пожелания за светли и смирени празнични дни.

Великден свързваме с посланието за силата на вярата. Този празник ни учи да бъдем по-добри, да прощаваме и да даряваме, да бъдем в делата си повече човеци и да сме благодарни за това, което имаме!

Пожелаваме на Вас и семействата Ви благополучие и здраве!