Христо Златински изведе дубъла на Локо до класически успех в Карнобат

11:17 / 27.11.2022
2181
Дублиращият отбор на Локомотив (Пловдив) продължава с отличните игри в последните няколко кръга на Югоизточната Трета лига. Този път “черно-белите" победиха като гости Карнобат с класическото 3:0.

Иван Арамазов откри в 34-ата минута, като при 0:1 завърши и първата част. В 75-ата минута Васил Църцев удвои преднината на “черно-белите". Крайното 0:3 оформи Петър Андреев в заключителните минути на срещата.

Локомотив II бе воден в този от мач от Христо Златински. Здравословни проблеми попречиха на Христо Телкийски да присъства на двубоя в Карнобат.

С победата пловдивчани се изкачиха на 12-то място с актив от 24 точки.

На 30.11 от 14:30 часа Локомотив II ще е домакин в Садово на Розова долина (Казанлък) в отложена среща.