Ботев на Салерно дойде и финтира феновете

9441
35

Водената от Франческо Салерно трупа футболисти, които ще се подвизават с фланелката на Ботев кацна по-рано днес в София, научи Plovdiv24.bg.

Футболисти и ръководители са научили, че феновете ги причакват с гневни плакати и се измъкнаха с автобус през стария терминал, финтирайки запалянковците.

"Вече поехме към Пловдив, разбрахме, че са кацнали и са успели да ни заобиколят", заявиха от агитката за Plovdiv24.bg.

Утре Салерно има срещи в БФС, за да навива ръководството на съюза да допусне отбора му до участие в шампионата.


Още по темата: Новите италиански собственици в Ботев
Всички новини по темата: (61)

Виж коментарите (35)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!