Локо загуби два пъти от Черно море във Варна в Елитните групи

16:52 / 19.09.2022
1305
Юношите на Черно море записаха два успеха срещу връстниците си от Локомотив Пловдив в Елитните групи до 15 и 17 години.

“Моряците" на Тошко Колев победиха съперника с 3:1 в среща от 7-ия кръг на шампионата. Гостите поведоха в резултата в 13-ата минута, но с голове на Стефан Стефанов и Емо Няголов варненци стигнаха до обрат още преди почивката.

През втората част “зелено-белите" създадоха доста ситуации пред вратата на пловдивчани, но успяха да реализират само една чрез Виктор Иванов.

В Елитната група до 17 години Черно море победи черно-белите с 1:0. Единствения гол в срещата реализира Кристиян Евдокиев в 20-ата минута.