Локомотив победи Септември (Симитли) с 2:0, нов нападател с гол
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:28 / 27.01.2010Коментари (33)7326
© Lportala.net
Локомотив (Пд) победи Септември (Симитли) с 2:0 във втората си контрола от началото на зимната подготовка. Попаденията за черно-белите паднаха през първото полувреме и бяха дело на Красен Трифонов и новото попълнение Гара Дембеле. Двубоят в Симитли бе изгледан от собственика на клуба Коко Динев, както и от легендите Христо Бонев и Едуард Ераносян. Старши треньорът Нанджи Шенсой отново пусна в игра два различни състава за по едно полувреме.

През първото излязоха Църваришки, Георги Мечечиев, Мартин Сечков, Бенжелюн, Ангел Йошев, Чипев, Пума, Даксон Да Силва, Красен Трифонов, Борислав Хазуров и Дембеле.

Още в 4-ата минута давидов от домакините се откъсна сам срещу Църваришки, но стреля в гредата. При добавката нападателят отново би в гредата, вместо в опразнената мрежа. В 25-ата ми

нута португалецът Пума също удари напречната греда с мощен шут от 24 метра. Смърфовете откриха резултата в 42-ата минута, когато Даксон центрира от фаул и Красен Трифонов засече с глава от границата на наказателното поле за 0:1. Минута преди края на полувремето Боби Хазуров подхвана една контра атака, подаде към Дембеле, който с диагонален шут прати топката в долния десен ъгъл на вратаря за 0:2.

След почивката на терена влязоха Стоян Ставрев, Валери Георгиев, Цветомир Радев, Костадин Гаджалов, Петър Кюмюрджиев, Христиан Попов, Амин Карен, Веселин Марчев, Рангел Абушев, Георги Данов и Дембеле. Французинът игра до 60-ата минута, когато бе сменен от Бъчваров. През втората част нямаше интересни голови положения пред двете врати. Следващата контрола на Локомотив е в събота срещу Миньор.