Закърмени от малки с "черно-бялата" идея! Огромен жест на батковците от Локо!
Детският тим на Локомотив Пловдив от набор 2012, който спечели първото издание на турнира “Ние сме Пловдив", организиран от The Magic of Plovdiv, получи специална изненада от "черно-белия" клуб.
Ръководството на Локомотив демонстрира уважение към децата в школата и осигури специална торта за “черно-белите" таланти, както и по един шал за всеки състезател, лично връчен от футболистите от първия отбор.
Александър Томаш и част от неговите възпитаниците поздравиха малките играчи за успеха и им пожелаха още такива, защото те са бъдещето на Локомотив!
Подаръци получи и треньорът на детския тим от набор 2012 Андриан Чернев. Празненството не мина и без много настроение, усмивки и “черно-белите" песни!
Гледайте в прикаченото видео репортаж от събитието на "Лаута"!