ПФК Ботев Пловдив публикува любопитно видео, с което честити Коледа на своите привърженици. В заснемането на клипа участват участват доста футболисти на "жълто-черните", треньорът Азрудин Валентич, както и двама от помощниците му.

Текстът на поздрава образува словосъчетание с първите букви от всеки един ред!

Ето какво написаха "канарите" в официалната си страница във Фейсбук! 

Святата Коледна вечер да влезе в дома Ви и да донесе здраве, мир и благодат.

Топлина и доброта да изпълнят душите Ви.

Огън да гори в сърцата Ви и вечно да обичате хората до Вас.

Изборът е само един - той е жълто-черният тим!

Добротата е качество, което носи всеки ботевист.

Емблема, която бранят поколения пловдивчани.

Силата да се бориш до последен дъх.

Емоцията, която носи всеки мач на любимия отбор.

Ти си Ботев, защото Ботев е Пловдив!

Гордейте се с любимия отбор, символ на вековния ни град!

Бъдете здрави, весели и засмени.

Пожелаваме Ви приказна Коледа с най-любимите Ви хора.

Фантазиите Ви нека се превърнат в реалност.

Коледа да сбъдне Вашите мечти!

Само Ботев! 110 години гордостта на Пловдив!