Треньорът на Черно море Илиан Илиев каза доста интересни неща за интереса от страна на Ботев (Пловдив) към нападателя на "моряците" Евгени Сердюк. Специалистът няколко пъти повтори, че ръководството на "жълто-черните" е постъпило некоректно. Илиев каза и каква заплата е предложена на Сердюк.
"От Ботев официално има интерес само за Сердюк. Но не приехме тяхната оферта. Предложения конкретно в момента имаме за двама наши футболисти. Това са Сердюк и Леандро. Интерес има и към Пабло. И към Родриго има интерес, и към Виктор Попов. Надяваме се да не се разделяме с никого, за да продължим сезона и да се пробваме да стигнем до третото място или евротурнирите. Нямаме фикс идея да се продават хора", започна пред Дарик радио изказването си Илиан Илиев.
"Некоректното като цяло от страна на Ботев (Пловдив) е, че след нашия мач се свързаха директно с футболиста, без да информират клуба ни. И естествено, в следващите мачове Сердюк не беше на обичайното ниво. Не, че го е правил съзнателно. Но след като ти дадат една заплата два-три пъти по-голяма ... и знаете как се разбъркват главите особено на хора, които до преди 3 месеца преди да дойде при нас, една година не беше играл футбол. Това е некоректното. Иначе е добре да има интерес към наши футболисти. Значи при нас се работи правилно. Не е коректно, като говориш първо с футболиста и му разбъркаш главата с едни големи суми и после замажеш положението, като хвърлиш една оферта в клуба", каза още треньорът на Черно море.












Чопър
на 23.12.2021 г.
Може би е прав,като треньор. Но да помисли малко,че ако се свържеш с футболиста,ти си наясно дали е съгласен или не. Ако не е съгласен,няма смисъл за контакти с клуба. Ако е съгласен....ТОГАВА се свързваш с клуба за да предложиш трансфер или наем и т.н. Кое в случай е некоректното ? Че предложената заплата е отношение между Ботев и футболиста. Това не касае ЧМ. Тях ги касае дали ще преговарят с Ботев за сделка или с футболиста за нови условия и нов договор. Футболиста е собственост на отбора,но като договор за игра. Не е собственост в решенията му или правата му да преценява кое е по добре за него в бъдеще. Та нека не говори за некоректност. А ,че на футболиста му се замътила главата...Ами отмЪтете му я.Колкото пари дава и Ботев!!! :)
Пловдивският любимец
на 23.12.2021 г.
Илияне, Илияне, къде чакаш от индианци коректност. Винаги са били такива.
So what
на 23.12.2021 г.
Индианска работа Илиане. Ти сам го каза...
mannoli
на 22.12.2021 г.
Споко, Илиане ! На кривоглавите всичко им се връща, по шест дето се вика !
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!