Чистката в Царско село вече започна и първите двама освободени се оказаха бившите футболисти на Ботев (Пд) Иван Бандаловски и Васил Шопов. Така те няма да играят в днешния мач срещу бившия си тим, който е от 16,30 часа в Коматево.

Иван Бандаловски игра в 13 мача за "царете" през настоящия сезон, а Васил Шопов - в 18.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че Бандаловски бе освободен от Ботев в края на септември 2020 година и напусна със скандал. Той нарече "мишленца" тогавашния треньор Ферарио Спасов, помощника му Лилчо Арсов и шефа на клуба Радослав Кошински - бивш председател на Сдружение ПФК Ботев.