Клубът на привържениците на Ботев Пловдив излезе с позиция относно делото в Солун срещу убийците на Тоско Бозаджийски.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса текста на КПБП:

Справедливост за Тоско! 

Уважаеми ботевисти, 

измина пореден месец без нашия брат, Тоско Бозаджийски! Пореден месец, в който продължаваме да очакваме справедливо наказание за неговите убийци! Силно се надяваме, че Съдът в Солун ще се позове на доказателствата и свидетелските показания и ще вземе единственото правилно решение.

Справедливост за Тоско!