Феновете на Локо на среща на Лаута, притеснени от назначенията в клуба

5237
4

Феновете на Локомотив Пловдив ще проведат поредната си среща на Лаута днес. От Централния фенклуб приканиха всички привърженици на клуба да заповядат в 14 часа на сбирка, поради притеснението си от ситуацията в клуба, която те описват като пълен хаос. Според фенклуба в отбора се е напълнило с нови ръководители, които никой не е представил и не е ясно какви точно функции ще изпълняват. Само за няколко дни в Локо бяха назначени нов изпълнителен директор, нов шеф на школата, а вчера и нов треньор на вратарите. Усилено се говори и за назначаване на спортно-технически директор.


Още по темата: Феновете на Локомотив срещу Галя Топалова
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!