Билети на половин цена и свободен вход за жени и деца на Ботев - Славия

12658
68

Жест към феновете ще направят новите италиански собственици на Ботев Пловдив, научи Plovdiv24.bg. Билетите за двубоя между "канарчетата" и Славия в събота ще бъдат на половин цена - по 2 лева, а жените и децата ще влизат безплатно. Първоначалната идея е била входът за всички да е без пари, но се оказало, че това е забранено от УЕФА за елитните футболни групи. Жестът е и намек от италианците, че вече те са на власт и няма да разчитат само на парите от закупени билети, както беше с Димитър Христолов.

От фенклуба на Ботев апелират всички да се върнат на стадиона и да подкрепят отбора в мача със Славия. В последните две домакински срещи и в двубоя от миналия сезон с Локо Пловдив, агитката не присъства на стадиона в знак на протест срещу Димитър Христолов. Мачът със Славия е в събота от 17:00 часа.


Още по темата: Ботев - Славия (26.09.09)
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (68)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!