Локо падна от Септември (Симитли) в контрола с 2:0
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:37 / 25.07.2009Коментари (0)5771
Том бе близо до гол, но уцели гредата
Локо инкасира поредната си нулева загуба в контролите, губейки като гост на Септември Симитли с 0:2, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Резултаът не илюстрира реално показаното на терена, тъй като смърфовете създадоха половина дузина голови положения, пропилени от офанзивните футболисти на Аян Садъков. С пропуски се отличиха Веселин Марчев на два пъти, Георги Данов, Стайко Стойчев, Емил Стоев и Евертон Джилио - Том, който нацели гредата.

Домакините вкараха първото си попадение още във втората минута, след пробив от ляво и центриране. Второто попадение падна в 52-та минута, когато нападател на гостите разстреля неспасяемо Акалски от дъгата на наказателното поле.

В срещата като титуляри започнаха новите попълнения Красен Трифонов и Деян Комленович. Комленович бе доста над нивото, което показа в предните срещи.

Като резерва се пояи и дошлият на проби от Спортист (Своге) Стефан Абрашев, но с нищо не показа, че заслужава място в Локо. Същото бе положението и с турчинът Шабан Рамадан.

Съставът на Локомотив: Кирил Акалски, Георги Мечечиев, Людмил Николов, Мартин Сечков, Петър Кюмюрджиев, Евертон Джилио - Том, Милан Милутинович, Красен Трифонов, Стоян Абрашев, Веселин Марчев, Деян Комленович (Емил Стоев, Ангел Йошев, Георги Данов, Стайко Стойчев, Петър Лазаров, Георги Бъчваров, Християн Попов, Любомир Чернев, Караджов, Рамадан)