Локо би Пирин (Разлог) с 2:1 в първата си контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:34 / 15.07.2009Коментари (1)4683
Християн Попов впечатли с изявите си, отбеляза гол и даде заявка за титулярно място в селекцията на Садъков
Локо тръгна с победа в предсезонната си подготовка, научи Plovdiv24.bg. В контролна среща, играна днес на стадиона в Разлог, "смърфовете" победиха местния Пирин с 2:0. Двубоят се игра в две полувремена по 45 минути, а не както бе предвидено в 3 по 30.

Преди и след почивката Аян Садъков излезе с два напълно различни състава. През първото полувреме впечатление направиха двамата юноши на "черно-белите" капитанът Димитър Илиев и младокът Християн Попов. Именно след тяхна комбинация падна и първото попадение. Митко Илиев напредна от дясно и центрира към Попето, който от движение засече топката в 21-та минута за 0:1.

През второто полувреме в игра се появиха и дошлите на проби играчи. Добра игра показа нападателното дуо от Марица Тодор Тодоров и Емил Стоев, които се понравиха с изявите си. В 71-та минта "черно-белите" удвоиха резултата. Централният защитник в селекцията на Садъков Людмил Николов, проби през центъра на отбраната на домакините, направи двойно с Георги Данов и останал очи в очи с вратаря на домакинтие покачи на 0:2.

Десетина минути преди края голмайсторът Николов направи грешка в защита и позволи на В.Гевизиев да намали резултата.

През второто полувреме в игра се пови и бразилецът Евертон Джилио - Том, който въпреки, че не е водил подготовка, също задоволи с играта си.

Следващата проверка на Локомотив е на 18 юли от 10.30 часа срещу Пирин Банско.

Състави:
1-во полувреме:Кирил Акалски, Георги Мечечиев, Фелисиен Сингбо, Мартин Сечков, Петър Кюмюрджиев, Дани Кики, Християн Попов, Милан Милутинович, Тодор Тодоров, Деян Комленович, Димитър Илиев

2-ро полувреме: Митрев, Людмил Николов, Петър Лазаров, Ангел Йошев, Любомир Чернев, Стайко Стойчев, Иво Караджов, Веселин Марчев, Динко Дерменджиев, Емил Стоев, Георги Данов (Евертон Джилио - Том, Георги Бъчваров)