Около 20 сантиметра сняг има във високопланинските села в община Родопи. Това каза Пламен Спасов, кмет на община Родопи. 
По думите му, това са селата Скобелево, Лилково, Ситово и Дедево. В момента там се разчиства, но заради паднали клони на пътното платно, става по-бавно, каза още Пламен Спасов. Според него община Родопи е в готовност за предстоящия зимен сезон и една такава ситуация като днешната не може да ги уплаши.



Източник: радио "Фокус" - Пловдив